User login
User login Close Close
Forgot your password? New user?
total: £0.00 Cart

Share |

We make over 50 different sizes of Motorcycle plates

Posted 2014/11/22 by Motoshow Plates

We make over 50 different sizes of Motorcycle plates

Protože si konflikt na východě Ukrajiny vyžádal už 4000 obětí, aktivistu Ilju Tymčenka zaujala zpráva Amerického institutu pro chirurgické výzkumy. Ta uvádí, že vykrvácení je nejčastější příčinou smrti u vojáků zraněných v bojích, kteří by ale při dostatečné zdravotnické pomoci mohli přežít.

Tymčenko za pomoci crowfundigové stránky shromáždil 2000 dolarů na nákup balíčků první pomoci se škrtícími obvazy, bandážemi a koagulantem QuikClot, který zvyšuje srážlivost krve.

Teplotně výrazně nadprůměrný má být hned nadcházející týden od 24. listopadu. „Ostatní týdny budou lehce nadprůměrné až průměrné,“ doplnil ČHMÚ.

Průměrné maximální teploty se budou zpočátku pohybovat kolem 6 stupňů Celsia, v závěru čtyřtýdenního období končícího 21. prosincem pak bude nanejvýše okolo dvou stupňů. Minimální teploty budou oscilovat mezi dvěma stupni a minus jedním stupněm.

Naopak spíše podprůměrné bude zmíněné období z hlediska srážek. „Relativně nejvíc atmosférických srážek by mohlo spadnout v prvním a posledním týdnu období s průměrným týdenním úhrnem kolem 8 mm,“ uvedli meteorologové.

Back to blog